3 Aralık 2018, Pazartesi - 18.14

İstanbul Banyo Mobilyaları

İstanbul Banyo Mobilyaları

Günümüzde her bütçeye uygun Banyo Mobilyası bulunmakta ancak banyo ölçülerimize ve zevklerimize göre de Banyo Mobilyalarının fiyatarı değişmekte.

Banyo dolapları , duşakabin sistemleri ve vitrifiye ürünleri banyomuzun en temel parçalarını oluşturken banyomuzu hem zevklerimize göre döşeyip hem de uygun fiyatlı olmasını tercih ederiz.

İnternet de binlerce siteyi ziyaret eder ölçülerimize ve bütçemize uygun zevklerimize hitap eden ürünleri araştırır ve sipariş ederiz.

Ancak görmeden ve dokunmadan alacağınız ürünler  montaj ve servis ağı gibi sorunların yanı sıra satın aldığınız ürünün kalitesi, renkleri, ölçüleri gibi farklılık
gösterebilecek bir çok riski de içinde barındır.

Uygun Fiyat Sıfır Risk

Trio Yapı banyonuzun ölçülerine göre iç mimarlar tarafından zevklerinize uygun olarak bilgisayar ortamında üç boyutlu olarak döşenir ve beğeninize sunar, satın
alacağınız ürünleri showroomlarımız ' da görerek ve dokunarak seçebileceğiniz gibi her zaman karşınız' da  sizi dinleyen, soru ve sorunlarınıza çözüm bulan kurumsal bir temsilci olacaktır.

Trio Yapı bünyesinde Vanucci Banyo mobilyaları , hüppe ve Artemis duşakabin sistemleri gibi markaların yanısıra, ayrıca evinizin her köşesine hitap eden farklı tasarım ve markaları da bulabileceğiniz bir Ev Dekorasyon Mağazasıdır.

 

www.trioyapi.com.tr