Hakkımızda

18 yılı aşkın süredir devam eden ticaret hayatımız da Trio Yapı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Trio Yapı ülkemizin büyük bir hızla gelişim gösteren yapı malzemeleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin bugüne kadar gösterdiği başarının arkasında müşteri odaklı ve sürdürülebilir gelişimi hedef alan yaklaşım yatmaktadır.

Trio Yapı, faaliyet gösterdiği sektörlerde attığı cesur adımlarla ve girişimcilik örneği ile her geçen gün büyüyen bir güç olmaya devam ediyor.

Tüm ürün gruplarında Marmara bölgesindeki Avcılar, Kozyatağı, Akdeniz bölgesinde Antalya ve Alanya, yurtdışında Almanya Frankfurt bölgesindeki konsept mağazalarında projelendirme ve mimari çalışmalar dahil perakende hizmet sunmaktadır.

Toptan satış ekibiyle 250 yakın bayiye ve projeli işler bölümüyle de hem Türkiye hem bölgedeki konut, otel ve kurumsal projelerine satış yapmaktadır. İhracat kanalıyla 25’tan fazla ülkeye ürün satışı gerçekleştirilmektedir. 

Sektöründe öncü firmalarından biri olmayı hedefleyen Trio Yapı, Marmara ve Akdeniz bölgesinde inşaat projeleri yapmaktadır.

Kaliteyi en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla ülkemiz insanına sunmayı ve bunun için dinamik çözümler geliştirmeyi  bünyesine sosyal sorumluluk addeder.

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet göstermek üzere grup şirketi olan Trio Yapı her geçen gün gücüne güç katmaktadır.